Aparat KRIOPOL R jest aparatem o wysokiej jakości wykonania, ergonomii pracy. W porównaniu do poprzednich modeli, umożliwia wykonanie większej liczby zabiegów z jednego zbiornika. Urządzenie to bardzo chętnie polecilibyśmy każdej placówce służby zdrowia, realizującej zabiegi krioterapii. Na uwagę zasługuje fakt, że aparat KRIOPOL R jest aparatem bardzo wydajnym i ekonomicznym…
U 60 proc. pacjentów, w ciągu roku stosowania krioterapii za pomocą urządzenia KRIOPOL R, zanotowano doskonały efekt terapeutyczny. U pozostałych 40 proc. osiągnięto znaczną lub względną poprawę.
Aparat KRIOPOL R jest prosty w obsłudze i po 30 sekundach uzyskuje temperaturę roboczą. Dużą zaletą jest także możliwość doboru intensywności chłodzenia oraz zwrotność aparatu
Urządzenie KRIOPOL R zapewnia wysoką niezawodność i wygodnaą obsługę. Dużą zaletą urządzenia jest uzyskanie w ciągu 30 sekund pełnej mocy chłodzenia. Instrukcja obsługi jest napisana przejrzyście, zawiera wszystkie istotne dane, pozwala użytkownikowi na prawidłową, bezpieczną eksploatację aparatu.
Używane w naszych placówkach urządzenia do krioterapii wykonane przez firmę KRIOMEDPOL, oceniamy bardzo wysoko z uwagi na jego niezawodność, estetykę wykonania, przyjazny dla personelu sposób obsługi, a przede wszystkim efekty lecznicze uzyskiwane przy jego użyciu.
Skuteczność aparatu KRIOPOL R jest wysoka. Stosując to urządzenie uzyskujemy zmniejszenie dolegliwości bólowych , obrzęków, poprawę ruchomości stawów oraz spadek napięcia mięśniowego w okolicy objętej leczeniem.
Kriomedpol to ludzie o wielkim talencie i zdolnościach, a ich produkty to perły medycyny.